Бездепозитні бонуси Форекс - можливість виведення коштів без вкладень

 

Ринок Форекс постійно розвивається, збільшується кількість послуг, які пропонують брокери, розширюється список торгованих активів. Завдяки великій популярності даного ринку, сьогодні значно зросло коло потенційних клієнтів.

 

Трейдером тепер може стати людина, яка фактично не має ніяких засобів для інвестування. Таке можливо завдяки бездепозитним бонусам, які представляють собою спеціальні засоби, які перераховуються на рахунок трейдерів в результаті виконання, заздалегідь обумовлених торгових умов.

Основна перевага таких бонусів - відсутність необхідності вносити свої гроші, що досить вигідно, оскільки втрата віртуальних коштів не так сильно переживається, як втрата реальних грошей. (ОТРИМАТИ БОНУС 50$)

Як можна отримати бездепозитні бонуси форекс?

 

Залежно від обраного брокера умови для отримання послуги можуть мати деякі особливості, проте в більшості випадків клієнтів попросять пройти процедуру верифікації своєї особистості. Деякі брокери нараховують бездепозитний бонус вже за реєстрацію на своєму сайті. Відразу після отримання коштів трейдер має можливість використовувати отримані кошти в реальній торгівлі. На цій сторінці можна побачити великий список брокерів, які пропонують своїм клієнтам послугу бездепозітний бонус. Форекс без вкладень дійсно можливий, і мова йде не про демо-рахунках.

Бездепозитні бонуси Форекс з можливістю виведення коштів зазвичай невеликого розміру (найчастіше від 5 до 25 доларів). Заробити з такою сумою можна, але для виходу на більш-менш пристойний заробіток потрібно буде витратити більше часу. Все частіше брокери в рамках спеціальних акцій пропонують отримати бонус у розмірі 100, 200 і більше доларів, і кількість таких компаній збільшується з кожним роком.

Бездепозитні бонуси форекс як один із способів почати кар'єру трейдера

 

Щомісяця бездепозитні бонуси форекс, які пропонуються брокерами, збільшуються в розмірах. Це пов'язано з тим, що багато брокерів безпосередньо зацікавлені в успішних клієнтах. Сьогодні компанії часто пропонують ексклюзивні навчальні курси, в ході яких новачки освоюють нові торгові стратегії. Крім цього, окремі брокери пропонують бездепозитні бонуси з можливістю виведення цих коштів.

Для того щоб переконатися, що на форексі можна заробляти без початкових вкладень, потрібно зайти на форум будь-якого з брокерів і почитати відгуки клієнтів. Однак не варто думати, що бонус без депозиту сам по собі буде приносити подальший дохід, оскільки без належної торгової стратегії гроші можна дуже швидко втратити. Бездепозітний бонус форекс - це тільки старт, який дозволяє швидше влитися в торгове співтовариство.

Про бонуси з виводом прибутку

 

Природно, жодна брокерська компанія не буде працювати собі в збиток, тому просто так відразу бездепозитний бонус вивести не можна, але можна виводити прибуток отриману в процесі торгівлі цими засобами. При цьому, кожна компанія встановлює свої правила виведення отриманого прибутку.

 

А з часом, у деяких брокерів, можна вивести і саму суму бездепозитного бонуса, але для цього необхідно вторгувати певний оборот. Варто, зазначити, що деякі брокери встановлюють тимчасові обмеження на користування бонусом. Є і вільний вивід прибутку - це оптимальний варіант. У будь-якому випадку, уважно читайте умови надання Бездепозитених бонусів! Найбільш цікаві бездепозитні бонуси форекс запропоновані на цій сторінці - вибір за Вами