Фондовий р-к (CFD)

CFD (англ. Contract For Difference, CFD) - контракт на різницю цін різних базових активів. Найчастіше ними виступають активи, що торгуються на фінансових ринках. При укладанні такого контракту одна сторона зобов'язується передати другій стороні різницю між поточною вартістю активу та його вартістю в кінці дії контракту. При цьому договір не передбачає передачі права власності на сам базовий актив.

Зазвичай в CFD не обмовляється термін дії, і контракт може припинятися за заявою однієї із сторін, якої надано таке право.

CFD-контракти з'явилися в 1980-і рр. в Англії. Тоді вони полягали лише на різницю в ціні акцій. Сьогодні такі контракти укладаються практично на всі біржові інструменти.

Без названия.jpg

До появи CFD торгувати на інструментах міжнародних торгових бірж (наприклад, фондових і сировинних) могли тільки тих, хто має великим капіталом, так як вартість входження в угоду на біржах обчислюється сотнями тисяч доларів. CFD відкрили доступ до торгівлі на біржових інструментах широкому колу приватних осіб з абсолютно різним рівнем капіталу. Відкрити демо-рахунок (CFD)

ПЕРЕВАГИ CFD
Отримувати прибуток при будь-якому тренді на ринку: як при зростанні, так і при падінні цін активів.
- Вибирати з величезного набору ринків і інструментів торгівлі.
- Торгувати на міжнародних фондових і сировинних ринках з низьким стартовим капіталом.
- Страхувати свої фінансові ризики від зміни цін у майбутньому.
- Отримувати дивіденди по акціях (якщо базовим активом по CFD контракту є акції)

Трейдинг проводиться за допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на комп'ютер або інші персональні пристрої ("Торгівельний термінал")

 ЧЕРЕЗ CFD можна заробляти НА НАСТУПНИХ БАЗОВИХ АКТИВАХ:
 - золото;
 - срібло;
 - нафта;
 - акції Нью-йоркській фондовій біржі, де розміщені такі великі компанії, як Bank of America, General Electric Company, Intel Corporation, Johnson and Johnson, Coca-Cola Company, McDonald's Corporation і багато інших;
 - ф'ючерси на фондові індекси ..