Конкурси трейдерів

Конкурс Форекс трейдерів - це в першу чергу унікальна можливість для трейдерів проявити свої навички в торгівлі на валютному ринку.

Однак це ще і перевірений спосіб отримати чималі профіти.

Конкурси трейдерів дають можливість всім бажаючим істотно вдосконалити свої знання, як ринку Форекс в цілому, так і інструментів торгівлі, показати торговельні здібності, заробивши без будь-яких вкладень реальні гроші.

Non-Compete-Runners.jpg

Конкурси форекс на демо-рахунках


Для малодосвідчених учасників ринку найбільш підходящим варіантом стануть конкурси трейдерів на демо-рахунках, так як в цьому випадку можна не думати про ризик втратити свій капітал, освоюючи форекс трейдинг в реальних ринкових умовах.

Більш професійним трейдерам участь в подібних змаганнях також може принести хороший зиск: торгуючи віртуальними коштами, можна легко перевірити діючу торгову стратегію і підвищити свій професіоналізм. Зароблені в конкурсах Форекс на демо-рахунках гроші можна використовувати за своїм бажанням.

Конкурс трейдерів на демо-рахунку - це не тільки ще одне джерело доходу, але і перевірений спосіб, як оперативно підвищити навички здійснення угод на валютному ринку.

Конкурс трейдерів дозволяє заробити реальний грошовий приз, не вкладаючи при цьому особисті кошти. Взяти участь в конкурсах Форекс може будь-який зареєстрований клієнт, причому без будь-яких витрат.

Безкоштовні Форекс конкурси проходять протягом місяця, що дає можливість трейдерам показати всі свої знання і здібності у веденні операцій.

Переможців визначають на підставі заробленої ними прибутку, яка розраховується виходячи зі співвідношення отриманих коштів до загального депозиту.

Публікація підсумків проходить протягом двох днів на офіційному сайті у відповідному розділі. Переможці конкурсу Форекс можуть отримати свої призові гроші відразу після оголошення результатів і використовувати їх за власним бажанням - вивести кошти або ж направити їх в форекс трейдинг на реальному валютному ринку.