Криптовалюти

Криптовалюта - це зашифрований нерегульований цифровий актив, що використовується в якості аналога валюти в обмінних операціях. Криптовалюта не має фізичної форми, вона існує тільки в електронній мережі у вигляді даних. Обмін через криптовалюта відбувається приблизно так само, як обмін електронними листами, звідси набагато менший час обробки операції, ніж через банк, мінімальні комісії і відсутність посередника.

Облік криптовалюта називається блокчейном (англ. Blockchain), і він ведеться колективно всіма учасниками мережі, що має дану валюту. Кожна криптовалюта програмується і ідентифікується з допомогою складного коду.

1024x683 Marketrise preview.jpg

Bitcoin - не єдина криптовалюта, але перша в історії і найпопулярніша. Неофіційно Bitcoin вже називають «цифровим золотом». Важливим аспектом криптовалюти є технологія, на якій вона заснована, тому що саме вона визначає безпеку здійснення операцій. При достатній кількості учасників оборот операцій в криптовалюті може досягти мільярдів доларів, однак поки що інвестори і звичайні користувачі лише починають вивчати цю нішу.

Крім Bitcoin є ще ціла група так званих «альткоінов», які також активно ростуть. Серед провідних альткоінов можна виділити Litecoin, Ripple, Ethereum і Dash.

Поняття криптовалюта простими словами:


Термін «криптовалюта» вперше став обговорюватися в 2011 році, починаючи з публікації журналу Forbes. З тих пір назва міцно увійшло в побут і застосовується щодо коінів (буквально монет), які не мають вираження у вигляді паперових банкнот або монет з металу. Такий вид грошей існує виключно в цифровому просторі.

"Перспективи розвитку криптовалюта взаємопов'язані з прогресом інтернет-технологій."


На відміну від інших електронних платіжних систем криптовалюта спочатку з'являється без участі реальних грошей. Щоб стати власником певної суми коінів цілком достатньо підключитися до сервісу їх створення, стати учасником єдиної мережі Майнінг і дочекатися свого «заробітку». У цьому полягає ключова відмінність криптовалюти від реальних грошей - останні емітуються строго за рішенням Центрального Банку. Відкрити демо-рахунок (Криптовалюта)

Для успішної самостійної торгівлі необхідно володіти комплексом знань та навиків, щоб їх отримати рекомендуємо пройти попереднє навчання

Чому віртуальні гроші популярні?


Будь-який тип криптовалюта не має офіційного статусу в якості платіжного засобу (ряд країн вже визнали біткоіни, але в інших це питання ще обговорюється). Саме типові властивості, начебто, децентралізації привабливі для користувачів. Власник будь-який з існуючих криптовалюта не прив'язаний до якої-небудь географічній точці, державі або політичного ладу. Незважаючи на прив'язку курсу до реальних грошей на зразок долара США або євро, цифрові гроші «цінні самі по собі».

Трейдинг проводиться за допомогою спеціальної програми, яка встановлюється на комп'ютер або інші персональні пристрої ("Торгівельний термінал")

Загальні поради по торгівлі криптовалютою:
- Правило «купуй дешево, продавай дорого», яке застосовується до фінансового ринку в цілому, працює і для криптовалют.

- Незалежно від розміру капіталу трейдер може знайти підходящу криптовалютe і придбати її, надалі розраховуючи на її зростання. При торгівлі криптовалютою дуже важливо стежити за новинами як ринку в цілому, так і конкретного цифрового активу.

- Як і в спеціалізованій торгівлі іншими активами, важливо керуватися двома видами аналізу: фундаментальним і технічним.

- Технічний аналіз мало чим відрізняється від аналізу графіків на Форекс. Фундаментальний же повинен враховувати певні факти щодо криптовалюти, в тому числі і те, що їх цінами можуть маніпулювати великі гравці ринку.