Поиск
  • Profi_Trader

9 помилок ФОРЕКС ТРЕЙДЕРА ВІД ВАН К. Тарп

Пост обновлен 30 сент. 2019 г.

9 помилок форекс трейдера, про які потрібно знати, прогнозує експерт в психології валютного трейдингу доктор Ван К. Тарп. Психологічні і торгові помилки. І якщо у вас немає своїх записаних торгових правил, то кожна ваша угода буде помилкою

Кожна людина припускається помилок і трейдери не є винятком. Досвідчені трейдери помиляються рідше, початківці - набагато частіше.

Що таке помилка? Це недотримання своїх правил. І якщо у вас немає своїх записаних правил, то кожна ваша угода буде помилкою. Саме так стверджує доктор Ван К. Тарп, автор 11 книг з психології трейдингу і засновник «Інституту Ван Тарпа» - компанії, що забезпечує підтримку розвитку трейдерів.

Він описав дев'ять найпоширеніших помилок трейдерів, знаючи про які, ви зможете їх більше не повторювати.

Помилки трейдера Форекс

ПОМИЛКА №1. ВІДСУТНІСТЬ СВОЇХ ПИСЬМОВИХ ПРАВИЛ Як тільки ви порушите одне з написаних вами правил, ви тут же помилитеся. Але найбільшою помилкою буде, якщо ці правила вами не написані. У цьому випадку будь-яке ваше дію на ринку буде помилкою.

ПОМИЛКА №2. ЗАБУВАТИ Про ПСИХОЛОГІЮ ТРЕЙДНГУ Трейдинг на 100% складається з психології та переконань. Саме вони, а не термінал, валютна пара і торгова стратегія є основою трейдингу. Трейдер торгує не на ринку - він торгує на своїх переконаннях про ринок.

ПОМИЛКА №3. НАЛЕЖИТЬ до трейдингу, ЯК ДО ХОБІ Трейдинг на валютному ринку - це нелегка праця. Це бізнес, в якому для досягнення успіху необхідно постійно вчитися. Ставлення до торгівлі на валютному ринку, як бізнесу, дозволить вам:

подолати свої психологічні проблеми; розробити свій торговий план, з яким ви будете неухильно дотримуватися; вивчити інші види ринку і розробити стратегії для торгівлі на них; домогтися торговельних результатів з співвідношенням 1 помилка на 20 угод. ПОМИЛКА №4. ВІДСУТНІСТЬ ЧІТКИХ ЦІЛЕЙ Нас неможливо збити з шляху - нам все одно, куди йти. Забудьте про це. Ставте перед собою чіткі і досяжні цілі - це половина процесу створення своєї торгової системи.

ПОМИЛКА №5. Нерозуміння РІЗНИХ ФАЗ РИНКУ За рухом ціни ринок може перебувати в кількох станах. Це висхідний і спадний тренди, флет, висока і низька волатильність. Створити торгову стратегію під якесь одне стан ринку досить просто. Однак, великою помилкою буде вважати, що одна і та ж стратегія буде працювати в різних станах ринку.

ПОМИЛКА №6. НЕ ПРОВОДИТИ РОБОТУ НАД ПОМИЛКАМИ Аналіз здійснених вами помилок дозволить вам уникнути їх повторення. Вчіться на своїх же помилках, чи не наступайте на граблі. Вживайте заходів обережності, щоб їх вплив на вас було мінімальним.

ПОМИЛКА №7. НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГИ НА СВОЄ ВНУТРІШНЬО СТАН Всі ми живі люди зі своїми емоціями і почуттями. Безумовно, є безліч методів виключити їх вплив на трейдинг. Але для цього ви повинні їх чітко усвідомлювати. Велика помилка - торгівля під впливом неусвідомлених почуттів і емоцій.

ПОМИЛКА №8. ВІДСУТНІСТЬ РОЗУМІННЯ ПРАВИЛ MONEY MANAGEMENT Помилки трейдера Форекс

Наскільки трейдерів втратило депозит, відкривши 100% прибуткову операцію обсягом, як кажуть трейдери, «на всю котлету»? Бажання отримати більший прибуток змушує забути про все. Саме тому важливо мати чіткі цілі, під які потрібно розробити свої оптимальні правила Money Management і не відступати від них ні за яких обставин.

ПОМИЛКА №9. Нерозуміння того, ЩО ТОРГІВЛЯ є статистично ПРОЦЕСОМ Якщо ви можете зрозуміти торгівлю за допомогою теорії ймовірності та розподілу, отже, ви можете оцінити ймовірність успіху і розробити плани, які допоможуть вам у досягненні ваших цілей.

Пам'ятайте, помилки роблять величезний вплив на вашу торгівлю. Попереджений значить озброєний. Якщо ви не зробили цього раніше, то запишіть свої правила прямо зараз. Не повторюйте своїх помилок, і прибуток на Форекс не змусить вас чекати.


Просмотров: 17Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все