Поиск
  • Profi_Trader

Яке кредитне плече вибрати?

Пост обновлен 29 окт. 2019 г.

Вітаю всіх, друзі! Сьогоднішній вечір ми присвятимо обговоренню проблеми вибору кредитного плеча на Форекс. Особливо часто, це питання виникає у тих, хто тільки починає свою діяльність на фінансових ринках. Так яке кредитне плече вибрати найкраще? Наскільки сильно впливає вибір плеча на результативність торгівлі і живучість депозиту?


КУРСИ ТОРГІВЛІ НА ФОРЕКС ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

КРЕДИТНЕ ПЛЕЧЕ - ЩО ЦЕ? Кредитне плече Форекс - це, так зване, кредитне пристосування, за допомогою якого, брокери або дилінгові центри, дозволяють своїм клієнтам здійснювати торговельні операції, маючи в розпорядженні невеликі депозити. А який інтерес брокеру надавати клієнту кошти, яких бракує, часом чималі суми? Все просто - брокер зацікавлений в збільшенні обсягів торговельних операцій, з яких він має своє невеликий прибуток у вигляді комісій. Чим більше клієнтів і більший сумарний обсяг угод, тим більше заробляє брокер (дивитись рейтинг брокерів)


ЧИМ РИЗИКУЄ БРОКЕР, надана кредитне ПЛЕЧЕ? Будь-ДЦ або брокер, надає кредитне плече клієнтам абсолютно безкоштовно. У разі збиткової торгівлі трейдера, ДЦ не втрачає своїх грошей, наданих у вигляді кредитного плеча, вони повертаються на свої рахунки. А ось з рахунків трейдера, програні гроші списуються на користь брокера. Тому, без додаткових запобіжних заходів і без жодних обмежень, кредитне плече надається всім бажаючим, навіть новачкам.

РЕАЛЬНА КОРИСТЬ ВІД КРЕДИТНОГО плеча важіль з різними за розміром купками монет. Використовуючи кредитне плече, можна торгувати, маючи невеликий депозит, що дуже зручно для новачків. Відразу десь знайти велику суму для стартового депозиту - досить складно, та й, як показує практика, не маючи відповідного досвіду, перший депозит новачка зазвичай буває втрачений повністю. Так що, починати торгувати з невеликим депозитом можна, використовуючи брокерське плече. Так само, добре на невеликих депозитах, випробовувати нові прийоми торгівлі, торгові стратегії і радники, без боязні втратити великі суми. Чим більше розмір плеча, тим більший обсяг торгової позиції можна відкрити при угоді. При цьому можливий заробіток буде збільшуватися пропорційно розміру плеча. Однак, варто пам'ятати, що ймовірний збиток буде так само збільшуватися, пропорційно розміру кредитного важеля.


НАВЧАННЯ ДЛЯ ТРЕЙДЕРІВ У Льовові

ЯКУ НЕБЕЗПЕКА НЕСЕ ВЕЛИКЕ ПЛЕЧЕ ДЛЯ ДЕПОЗИТУ? Багато досвідчені трейдери стверджують, що основною причиною втрати депозиту, як раз і є велике кредитне плече. Якщо торгувати з плечем 1: 1, то злити депозит дуже складно. Але чи так це? Дійсно, втратити всі кошти депозиту, торгуючи з плечем 1: 1 на Форекс, складно, але при цьому і заробити хорошу суму теж проблематично. Чим більше плече, тим менше коштів для застави потрібно, щоб відкрити угоду. Багато форекс-брокери надають плече 1: 500 і навіть 1: 1000. Використовуючи такий важіль, можна розганяти невеликі депозити, але в разі руху ціни проти відкритої позиції, можна дуже швидко отримати втрату коштів і зупинку торгівлі брокером. Якщо не порушувати правила управління капіталом, при відкритті угоди не перевищувати встановлені ризики, то можна торгувати з будь-яким кредитним плечем. Зазвичай, середньостатистичні трейдери використовують в торгівлі плече 1: 100 або 1: 200.


Інші цікаві статтіПросмотров: 41Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все