Поиск
  • Profi_Trader

Якого брокера вибрати для торгівлі на Форексі

Як вибрати брокера?

Рейтинги дають певне уявлення про лідерів ринку Форекс, однак досвідчені трейдери знають, що при виборі потрібно орієнтуватися на деякі специфічні критерії, оцінити які можна тільки безпосередньо при роботі з тим чи іншим брокером. Наведемо основні з цих критеріїв.


Надійність і безпека


Важливою характеристикою надійності форекс-брокера є тривалість його роботи на ринку, фінансові показники, наявність надійних постачальників ліквідності, умови виведення і зберігання грошей клієнта. Зокрема, кошти клієнтів повинні зберігатися в надійних банках окремо від коштів компанії. Як ми бачимо, професійні рейтинги брокерів фондового ринку дають дуже обмежене уявлення про форекс-брокерів, адже багато світових дилінгових центрів не знаходяться в юрисдикції України, але тим не менше надають вигідні умови і якісний сервіс для торгівлі інструментами Форекс.


Репутація


Репутація форекс-брокерів будується перш за все на відгуках реальних користувачів. Для оцінки за даним критерієм можуть стати в нагоді вищезгадані призначені для користувача рейтинги, проте вони також не завжди можуть дати повноцінну картину, оскільки відгуки в інтернеті, як відомо, не завжди пишуть реальні клієнти тієї чи іншої компанії.


Якість роботи


Як правило, форекс-брокери пропонують одну з двох технологій обробки угод: Instant Execution або Market Execution. Instant Execution - це проведення операції по точно заданої ціні. Якщо під час обробки запиту ціна встигла змінитися, то угода не буде здійснена. Market Execution - це проведення транзакцій за ціною на момент виконання. Дана технологія автоматичної передачі запитів і котирувань відноситься до системи NDD (Non Dealing Desk) і забезпечує швидку обробку запитів, щоб різниця між заданою і фактичною ціною була відчутною. NDD гарантує мінімум «прослизань» і блискавичне виконання. Вибирайте брокера, який дає можливість працювати за обома технологіями обробки угод: Instant Execution і Market Execution.


Торгові умови


Є одним з найбільш важливих критеріїв для досвідчених трейдерів. Тут мають значення і розмір депозиту, і кредитне плече, і мінімальна вартість лота, а також комісії та додаткові збори. Наприклад, для новачків має значення мінімальний розмір депозиту - внесок в межах до $ 100 готові запропонувати далеко не всі форекс-брокери. Те ж стосується і розміру мінімального лота - лот в розмірі 0,1 і тим більше 0,001 - це рідкість. Наприклад, форекс-брокер Weltrade пропонує величину лота від 0,001 (тип рахунку Micro, мінімальний депозит - $ 10) до 0,01 (рахунок Standard, мінімальний депозит - $ 100, а також рахунок ECN, мінімальний депозит - $ 1000). Кредитне плече 1 до 1000 зустрічається не часто і надає трейдерам великі можливості для торгівлі, хоча і значно збільшує персональні ризики. Значення має і розмір комісії за здійснення угоди: чим вона нижча, тим вигідніше для трейдера.


Техпідтримка


В умовах інтернет-торгівлі якісна і оперативна техпідтримка є невід'ємною складовою надійного форекс-брокера. При виникненні проблем з програмним забезпеченням можна упустити момент для здійснення вигідної угоди.


Програмне забезпечення


Програмне забезпечення для ведення торгівлі на біржових і позабіржових ринках - основний інструмент роботи трейдера. Сучасні брокери приділяють все більше уваги розвитку торгових платформ для різноманітних операційних систем і пристроїв. Мобільні платформи особливо важливі в поточних реаліях, коли трейдеру необхідно постійно бути в курсі рухів котирувань. Вибирайте брокера, який готовий запропонувати широкий вибір торгових платформ для різних пристроїв з розвиненим функціоналом. Платформи останнього покоління оснащені роботами і радниками, які максимально розвантажують трейдера від рутинної роботи.


Аналітика


Надійні форекс-брокери завжди надають своїм трейдерам корисну аналітичну інформацію для успішної торгівлі. Фундаментальний і технічний аналіз, аналіз сировинних ринків, інформація про настрої ринку, вплив економічних і політичних подій - все це допоможе трейдеру передбачити рух цін і вибудувати правильну стратегію торгівлі.


Навчання


Форекс-брокери безпосередньо зацікавлені в тому, щоб трейдери вели успішну торгівлю. Саме тому найбільші компанії надають новачкам не тільки безкоштовне навчання, а й різні консультації, вебінари і майстер-класи. Крім того, у новачків є можливість відкрити демо-рахунок з віртуальною сумою для того, щоб випробувати торгівлю на Форексі.


Щоб не стати жертвою шахраїв, слід звернутися до великих закордонних форекс-брокерів з хорошою репутацією і довгим терміном роботи на ринку. При виборі закордонного брокера зверніть увагу на наявність техпідтримки, якщо спілкування. Головне - щоб у компанії була ліцензія на здійснення брокерської діяльності тієї держави, де вона зареєстрована.


Попередження: пропоновані до висновку договори або фінансові інструменти є високоризиковими і можуть привести до втрати внесених грошових коштів в повному обсязі. До укладання угод слід ознайомитися з ризиками, з якими вони пов'язані.


- Рейтинг брокерів


- Навчання торгівлі на форекс з нуля


- Інструменти аналізу ринку форекс


Просмотров: 56Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все