Поиск
  • Profi_Trader

Як заробити на криптовалюті в 2019 році


З кожним роком популярність криптовалюта зростає. Не став винятком і 2017-2018 рік, коли весь світ побачив феноменальний ріст практично всіх криптовалюта. Майже кожні новини про фінанси тепер не обходяться без огляду динаміки відомих криптовалюта. І, природньо, що у багатьох з'являється цілком резонне питання: «А як заробити на криптовалюті?»У даній статті мирозкриємо Вам цю тему і постараємось пояснити яким чином, звичайна людина, новачок, може заробити на криптовалюта в 2019 році?


Для початку необхідно зрозуміти, що таке криптовалюта і для чого вона потрібна?


Криптовалюта - це інноваційний вид електронних грошей, або по-іншому це цифрові гроші, які створені шляхом генерації криптографічного коду. На відміну від звичайних і звичних нам грошей, криптовалюта не друкувати центральними банками держав, а створюється людьми по всьому світу. Криптовалюту не можна потримати в руках. Ці гроші представляють через себе криптографічний код, який підібрати або підробити практично неможливо.


Відразу скажу, що створення криптовалют - це зараз не дешева справа і необхідно мати досить великі знання в цій галузі. Тому створення криптовалют називається Майнінг. Але ви запитаєте напевно: «А як же заробити гроші на криптовалюті будь-якому охочому?»


Трохи нижче ми розповімо Вам про способи заробітку. Але поки поговоримо про плюси і мінуси криптогрошей (біткоіни, лайткоін, ефіріум тощо).Плюси і мінуси криптовалют


Перш ніж поставити собі за мету заробити гроші на криптовалюті, необхідно точно знати її плюси і мінуси.


З плюсів можна виділити 3 головних:


Відсутність інфляції. У зв'язку з тим, що криптогроші не випускаються державами, відповідно жодна держава безпосередньо не може впливати на її курс. Він залежить суто від ринкових факторів - від попиту і пропозиції в усьому світі. Крім того, криптографічний код, який закладений в цих грошах, має обмежену кількість комбінацій і ланцюжків. Тому у будь-яка криптовалюта має обмежений обсяг. Їх не можна нескінченного багато створювати, так як кожна криптовалюта унікальна.

Неможливо підробити. Так, як криптовалюта містить свій індивідуальний криптографічний код, то її неможливо підробити. Взагалі ніяк!

Безмежні і необмежені транзакції. Всі відомі на сьогодні криптовалюти не випускаються окремими державами, тому вони не мають національних кордонів і відповідно немає контролю з боку наглядових органів. Всі операції такою валютою можливі в будь-якій кількості і масштабі і це ніяк не відстежується. Тому, на даний момент, навіть немає оподаткування на криптовалюта.


Мінуси криптовалюта:


У зв'язку з тим, що на даний момент багато держав ще поки не визнали криптовалюту грошима, вони мають обмежений простір для обороту і відсутність можливості розплачуватися ними в звичайному повсякденному житті. Хоча справедливості заради скажу, що розвитку йде і з кожним днем ​​неминуче зростає кількість інтернет-магазинів та інших торгових точок, які починають приймати криптогроші. Крім того, держави починають все більше і більше говорити про створення своїх національних криптовалют. Це питання часу: рано чи пізно всі зрозуміють, що криптовалюта - це також засіб платежу, як і звичайні гроші і почнеться нова ера в грошовому обігу.


Як заробити на криптовалюта в 2019 році?

Отже, перейдемо до практичної частини, і дізнаємося які способи є щоб заробити на криптовалюті. Я спробую викласти все простими словами, які будуть зрозумілі будь-якому охочому, у тому числі новачкам.


Заробіток на курсі криптовалют через Форекс Брокера.


На мій погляд, цей спосіб найбільш простий і зрозумілий для тих, хто ще не разу не стикався з криптовалютою, але хоче заробити на зміні курсу криптогрошей. Важливо розуміти, що даний спосіб передбачає не «фізичну» покупку криптовалюта, а заробіток за рахунок зростання або падіння вартості біткоіни, лайткоіна, ефіріума або інших видів криптовалюта.


Це якраз те, що нам необхідно, тому що Ви буквально за 5 хвилин можете почати заробляти на зростанні криптовалюти.Покрокова інструкція:


Відкриваєте торговий рахунок у брокера Форекс (Рейтинг кращих брокерів). Наприклад, я відкрив рахунок у відомого і надійного брокера - Weltrade. Рахунок відкривається і обслуговується абсолютно безкоштовно.

Поповнюєте його на необхідну суму. Взагалі мінімальна сума для поповнення рахунку складає від 25 доларів США. Але варто розуміти, що серйозно заробити на цій сумі не вийде. Тому рекомендую поповнювати рахунок мінімум на 100-500 американських доларів. Поповнити можна електронними грошима, з банківської карти.

Купівля криптовалюта через онлайн-термінал. Після поповнення рахунку, ці гроші відразу ж доступні для покупки популярних криптовалюта. Вибираєте торговий інструмент, в нашому випадку це необхідну криптовалюта і натискаєте на кнопку КУПИТИ або ПРОДАТИ. І все. Тепер Ви повноцінно можете брати участь в зростанні криптографічних грошей. Наприклад, купивши, образно кажучи якусь криптовалюта за 1000 доларів і продавши її через кілька днів або місяців за 2000 тисячі - Ви отримуєте 100% річних.

Спосіб заробити на криптовалюта через брокера Форекс - це зараз самий простий і вигідний спосіб для новачків і людей, які не бажають вникати в технічні нюанси цифрових грошей. Ви просто купили сьогодні, а через певний час продали. І заробили на цьому!


Форекс брокер Roboforex (торгівля криптовалютою)


Форекс брокер Dukascopy (торгівля криптовалютою)


Чому я вважаю цей спосіб найкращим? Ну, по-перше, це доступність для кожного. Щоб заробити на «кріптоліхорадке» не обов'язково володіти знаннями і вміннями. По-друге, купити або продати криптовалюта можна за пару кліків, онлайн через інтернет. По-третє, це надійність. Сама структура Форекс-брокера, як правило, більш надійна ніж різні валютні обмінники або кріптобіржі і тому подібні сайти в інтернеті, які пропонують заробити на крипті. Про них я розповім нижче.


Майнінг - початковий спосіб заробити на криптовалюті

Це найстаріший і первісний спосіб заробітку криптовалюти. Майнінг - це процес створення криптовалюти шляхом підбору і створення криптографічного коду. Для цього необхідні колосальні знання і величезний досвід. На сьогоднішній день, цей спосіб доступний тільки високопрофесійним фахівцям і спеціалізованим компаніям, які працюють в цій галузі. Справа в тому, що вкладення в цей спосіб заробітку сьогодні складають не менше сотень тисяч доларів, а може і більше мільйона доларів. Для цього необхідно створювати виробничі потужності з високотехнологічних і потужних комп'ютерів і процесорів, відеокарт. Також з'являється необхідність ламати голову над створенням крипто-гаманця для зберігання грошей. Для звичайної людини зараз - це занадто витратна справа.


Операції з криптовалютми через обмінники в інтернеті


Даний вид заробітку доступний тим, хто вже має якусь валюту і хоче її обміняти на цифрові гроші, щоб в подальшому її продати. Суть тут така ж, як і при роботі з Форекс брокером. Тільки тут все робиться через сайти-обмінники в інтернеті по спеціальних курсах. Не завжди вигідні курси, а також складності введення і виведення грошей, ненадійність таких сайтів - це головна причина, через яку я не використовую цей спосіб.


Спеціалізовані біржі в інтернеті


Також в інтернеті є спеціалізовані біржі, які дозволяють купувати-продавати криптовалюта. Але знову ж таки, це, на мій погляд, більш сумнівні компанії, так як були випадки, коли такі біржі банкрутували або припиняли операції. Також як з обмінниками, тут більш важка система поповнення та зняття коштів і в більшості випадків, необхідно крипто-гаманець.


Конкурси - спосіб заробити криптовалюта без вкладень

Сьогодні на тлі ажіотажного попиту і популярності біткоіни, багато компаній в інтернеті, а точніше в соціальних мережах, влаштовують різні конкурси, де можна виграти якусь частину від цілого кількості біткоіни. Наприклад, від 0.01 до 0.1 біткоіни. Цей спосіб для тих, хто хоче заробити на криптовалюта без грошей, не вкладаючи нічого. Список конкурсів для трейдерів.

Просмотров: 36Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все