Поиск
  • Profi_Trader

8СПОСОБІВ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ СВІЙ ТРЕЙДИНГ

Пост обновлен 30 сент. 2019 г.

Починаючі трейдери часто приходять в біржову гру, чекаючи швидких і великих грошей. Засліплені безхмарним майбутнім (про який їм розповідають рекламні буклети брокерів), новачки не помічають важливі необхідні речі - дисципліну, неуважність, психологію, брак знання. Або не приділяють їм належної уваги. В результаті - збитки, нерви, біль, розчарування.

Сьогодні ми поговоримо про правильний підхід до серйозного бізнесу, яким безперечно є трейдинг. Практичний успіх в трейдингу - це досягнення тих цілей, які ви поставили, а не збагачення на мільйони одним натисканням кнопки.

8 СПОСОБіВ ЗБІЛЬШИТИ ШАНСИ НА ТЕ, ЩОБ СТАТИ СТАБІЛЬНО успішний трейдер Будьте терплячим Яка основна характерна риса будь-якого трейдера? Напевно, ви подумали - швидкий розум, кмітливість, впевненість в собі. Це стереотипні якості. Вважаємо, що найголовніша риса трейдера - терпіння.

Терпіння необхідно, щоб:

ловити рідкісні моменти з найкращим співвідношенням ризику до нагороди; придушувати бажання увійти в угоду на млявому ринку або коли немає торгового Сетап; дозволити торговому капіталу рости повільно і поступово; звикнути до ризику; 1. Будьте виконавцем в трейдингу - чітко дотримуйтесь торгової стратегії, а не намагайтеся її вдосконалити, "тому що ви великий і розумний".

2. Дайте собі час на те, щоб стати успішним. Навчання трейдингу і відпрацювання торгової стратегії може зайняти не один рік. Не поспішайте, поспіх хороша тільки при лові бліх, у всіх інших випадках краще додатково потренуватися.

3. Заробите достатній торговий капітал, втрата якого не впливатиме на якість вашого життя. 4. Користуйтеся сучасними методами аналізу та програмним забезпеченням - це дасть додаткову конкурентну перевагу.

5. Звільніть свій мозок від упередженої думки про можливий рух ціни.

6. Будьте дуже уважні. Розфокусуваннязагрожує пропуском торгового сигналу або навпаки, підбір не до кінця сформованих торгових сигналів.

7. Чи не шукайте угоди в нудні дні з низькою волатильністю і обсягами, наприклад, напередодні вихідних чи свят.

8. Звикайте до того, що трейдинг пов'язаний з невизначеністю. Завжди може статися все, що завгодно.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ШАНСИ НА ВІДКРИТТЯ ПРИБУТКОВОЮ ПОЗИЦІЇ Теоретично в кожній угоді трейдер може отримати:

великий дохід невеликий прибуток великі збитки невеликі збитки беззбиток

На практиці ваша робота повинна бути організована так, щоб виключити пункт 3 з ваших результатів. Решта варіантів - допустимі.

Коректно виконуйте кожен торговий сетап:

розрахуйте перед операцією, якою частиною капіталу ризикуєте, тобто визначте захисні стопи заздалегідь. оціните статистику з цього торговельного Сетап на підставі історичних даних і свого торгового журналу. Кількість прибуткових угод повинно бути вище кількості збиткових угод. оціните, що станеться в разі збитку по цій угоді - чи зможете ви торгувати далі, і що буде з вашим торговим рахунком.

Просмотров: 14Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все