Торгові сигнали


- Це унікальний сервіси, які дають можливість заробляти на різниці курсів валют за допомогою рекомендацій по здійсненню операцій. Вам не обовязково аналізувати ринки, розробляти торгову систему і стежити за фундаментальними новинами. За вас це робитимуть досвідчені трейдери.

 

Основними лідерами серед таких сервісів є MQL5 і ZuluTrade


Як заробити на торгових сигналах
Підписавшись на розсилку торгових сигналів, ви будете знати яку валютну пару вибрати для здійснення угоди, за якою ціною відкрити і закрити позицію, а також скільки ви зможете заробити в разі успішної відпрацювання сигналу.

Все, що вам потрібно, це підписатись на розсилку (безкоштовну або платну, щоб завжди мати під рукою рекомендації щодо відкриття тих чи інших угод. Просто дотримуйтесь чітким інструкціям, виставте значення даних параметрів в торговому терміналі і результат не змусить себе довго чекати!

Переваги торгівлі за сигналами

Доступність (Сервіс інтегрований в МetaTrader, тому доступний на всіх типах рахунків)

- Швидкість передачі данних (Інформація передається практично миттєво)

- Немає прихованих комісій (Ви оплачуєте лише фіксовану вартість підписки, встановлену трейдером-постачальником сигналів)

- Єдині правила для всіх (Правила управління капіталом однакові на рахунках постачальників і передплатників з урахуванням різниці депозитів)

Головна особливість торгових сигналів - це впевненість, яку вони дають, і тим самим знімають нервову напругу, зменшують емоційні чинники, які впливають на прийняття найбільш важливих рішень. Початківець трейдер на основі торгових сигналів накопичує дуже важливий досвід, щоб в майбутньому самостійно приймати всі рішення. Грунтуючись на торгових сигналах, новачок вчитися правильно торгувати на Форексі, без сторонньої допомоги, адже керуючі попереджають про те, що 100% гарантії бути не може, навіть коли вибір робить трейдер з чималим стажем. Потрібно спиратися на свою думку, а також враховувати багаторазове підтвердження торгового сигналу, адже вони подають багато індикаторів, а до них відчувають особливу довіру.

Найбільш правдивими вважаються ті сигнали, які можна отримати в режимі реального часу, негайно передати, тим хто їх потребує, адже відсоток прибутку на Форексі, як раз і залежить від того наскільки швидко прийме рішення трейдер.

Від того на скільки швидко відкриється і закриється позиція буде залежати і відсоток можливого прибутку. Великою швидкістю користуються ті трейдери, які вважають за краще короткі продажі, але там кожна секунда може вирішити результат угоди, і має вплив на кількість доходів.

501.jpg