Наші курси подобаються слухачам)

Немаючи економічної освіти, за кілька тижнів я освоїла основні інструменти технічногота аналізу валютного ринку. Кілька тижнів, звісно, не зробили мене експертом, але я почала розуміти активи, причини їх падіння чи зростання, ну і саме головне навчилась їх пргнозувати. Можливість консультації після навчання - це супер.

Candidate-Helga-Lues.jpg

Ольга Кельницька (HR-менеджер)

Дуже радий, що почав свій шлях з навчання саме в цій компанії. Це зекономило мені величезну кількість часу. Можливість індивідуального навчання дозволила мені не відлучатися від основної роботи, не тратити відпустку.
А отриманні знання служать непоганим джерелом додаткового доходу, інколи більшим ніж основний)

Остап Хоменко (IT-спеціаліст)

Добре підібраний та впорядкований матеріал, який дасть необхідні знання для торгівлі. Чудовий викладацький склад з великим стажем торгівлі, який окрім того, що грамотно та цікаво підносить весь матеріал, завжди готовий допомогти та надати корисні поради. Рекомендую

19113925_67097211643.jpg

Максим Ярмолюк (студент)

Практична інформація, а не водичка - дають можливість в максимально короткі терміни оволодіти основними інструментами. Лаконічність та простота в подачі матеріалу робить простими навіть складні речі. Навчання в режимі онлайн на ринку пришвидшує процес і робить його цікавим.

10m.jpg

Олександр Юрченко (Фотограф)